kucukcekmece-hali-yikama
kucukcekmece-hali-yikama

Küçükçekmece Halı Yıkama

İnsanlık tarihi boyunca halılar duvarları süslemek, bulunulan ortamı sıcak tutmak, ayakların sağlığını korumak ve yere örtülerek görsel bir şölen oluşturmak amacıyla kullanılmıştır. Günümüzde duvarlara el dokuması nadide güzellikte halılar asılmakta ve aynı güzellikte yün halılar ile de üzerine basan ayaklar şımartılmaktadır. Evinizi büyük bir heyecan ve özenle dekore edip en uyumlu masa, koltuk takımı ve halılar aldığınızın ve bu uyumu korumak istediğinizin bilincindeyiz. Ancak bu değer verilen halıların zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Halıların temizlenmesi gibi zaman ve insan gücü isteyen temizlik işleri ise çok yormakta ve su, elektrik, deterjan israfına sebep olmaktadır. Enerjiyi korumak ve temizlik alanında bireylere yardımcı olmak amacı ile kurulan Küçükçekmece halı yıkama firmamız size ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde vermeye özen göstermektedir.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Halı Yıkama Hizmeti Almanın Avantajları

Küçükçekmece halı yıkama firmamız halılarınızın dokusunu ve rengini koruyarak derinlemesine temizlik sağlar. Doğa dostu olan firmamız ev ortamında elektrik ve su faturasının kabarmasına engel olur, enerjiyi korur. Halı yıkama hizmeti almak zamandan tasarruf etmenize yardım eder. Bütçenizi korur. Sizin ve çocuklarınızın sağlığını halılarınızda kimyasal içermeyen doğal şampuan kullanarak korur. Her mevsim size hizmet vererek evinizde ki düzeni ve temizliği korumanızı sağlar.

Metropol Halı Yıkama Küçükçekmece
Metropol Halı Yıkama Küçükçekmece

Halı Yıkama İşlemi Ve Teslimat

Küçükçekmece halı yıkama firmamız yıkanacak halılarınızı evinizden teslim alır. Atölyelerimize getirilen yıkanacak halılarınız öncelikle üzerinde bulunan tozdan arındırılır. Daha sonra halınız yürüyen banda koyularak yıkama işlemi gerçekleştirilmek üzere ıslatılır. Bu aşamadan sonra derinlemesine temizlik için şampuanlanır. Şampuanlanan halınız durulanır ve kirli sudan arındırılarak vakumlanır. Rulo haline getirilir. Son bir kez durulanan ve şampuandan arındırılan halınız kurumak üzere havalandırma odasına yerleştirilir. Belli süreler ile kontrol edilip yönü değiştirilen halınız kuruduktan sonra iyi muhafaza edilmesi ve teslimat sırasında kirlenmemesi için paketlenir. Adresinize halınız teslim edilir. Firmamız halı yıkama işlemi için tam otomatik makineler kullanmaktadır. Halınızın yıkanmasında ise doğal deterjanlar kullanmaktayız. Kurumsal hizmet veren firmamız modern teknikler ile halınızı yıkar ve özenle kurutur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Kategoriler: Halı Yıkama

5 yorum

Asuman Gezgin · 5 Mart 2020 6:57 am tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2020 6:01 am tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

    Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:45 am tarihinde

    Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2020 9:41 pm tarihinde

tavsiye üzeri aradım halılarımı ve koltuklarımı yıkattım. Halıları ekispes 24 saatte teslim olma sözüyle verdim halılarım ertesi gün geldi muazzam bi temizlikle efendilikle teslim edildi Yasemin hanıma tşk ederim

Ayşegül · 30 Aralık 2019 10:27 pm tarihinde

Halılarımı güvenle verdiğim yer. Bana göre Başakşehir’in en iyi halı yıkama firması

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.