kayasehir-hali-yikama
kayasehir-hali-yikama

Kayaşehir Halı Yıkama

Profesyonel olarak halı yıkama işlemleri sunan Kayaşehir halı yıkama firmamız temizlik sektöründe en iyi şekilde insanlara temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından kurumsal hizmet anlayışı ile birlikte iş yerleri ve bireysel müşteri kitlesine yönelik olarak sağlamış olduğumuz birçok halı temizleme işlemlerimiz bulunmaktadır. Ev ortamında günlük olarak kullanmış olduğunuz halılarınız ve halı türevindeki eşyalarınız kaliteli temizleme deterjanları ve şampuanları kullanılarak temizleme işlemlerine tâbi tutulmaktadır. Bu noktada aktif olarak kullanılan halıların yüzeyinde normal zamanlarda kullanılan halılara kıyasla çok daha fazla kir ve mikrop bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili çalışmalarını yenileyen ve kendini geliştiren firmamızda teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler de uygulanmaktadır. Kaliteli hizmet standartları çerçevesinde çalışmalarını yenileyen firmamızda teknolojik olarak modern cihazlar kullanılmaktadır.


Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Modern Cihazlar İle Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işlemlerini gerçekleştirirken teknolojik olarak yeniliğe açık olan Kayaşehir halı yıkama  firmamız  tüm hizmet aşamalarında kaliteye ve profesyonelliğe önem vermektedir. Halınızın dış yüzeyinde biriken bakteri ve mikropların temizlenmesi ve kurutulması birçok farklı iş sürecini kapsayan oldukça önemli bir konu olmaktadır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bu yıkama işlemlerinin konusu ve fiyatlandırma ücretlerinde hangi parametrelerin önemli olduğuna ilişkin konularda bilgi alabilmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Halınızın boyutu ve kategorisi fiyatlandırmada önemli bir parametreyi oluşturmaktadır. Bu noktada örnek vererek açıklamak gerekirse yün iplikten üretilmiş olan halının temizleme işlemi diğer halılara göre farklı olmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Kayaşehir
Metropol Halı Yıkama Kayaşehir

Profesyonel Kayaşehir Halı Yıkama 

Profesyonel olarak halı yıkama hizmetini vermiş olduğumuz Kayaşehir halı yıkama firmamız yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile birlikte çalışmalarını devam ettirmektedir. Halınızın yüzeyinde ve iç bölümünde oluşan kirler detaylı temizleme yöntemi ile birlikte temizlenmektedir. Daha sonrasında kurutma makineleri yardımıyla ıslak bir alan kalmayacak şekilde kurutulmaktadır. Her zaman kaliteli olarak müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalarını sürdüren firmamızda amacımız, vermiş olduğumuz hizmet sonrasında memnun ayrılan müşteri sayısını arttırmak olmaktadır. Siz de bu anlamda başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamıza her türlü halınızı temizlenmesi için bırakabilirsiniz. 


Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

 • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
 • ISO 14001 SERTİFİKASI
 • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Categories: Halı Yıkama

8 Comments

Asuman Gezgin · 5 Mart 2020 at 6:56 am

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:50 am

  Asuman hanım, Fabrikamızda 24 saat vardiyalı yıkama sistemi mevcuttur. Tam otomatik makinalarda yıkanıp kurutma odalarında kurutuyoruz.Halıların ortalama teslim süresi 3 gündür. 2 adet kurutma odamız var. Express yıkama (24 saatte) yıkama hizmeti talep ettiğinizde ilave olarak 40 TL Ödeme alıyoruz.Benim için 3 günde yeterli diyorsanız zaten normal yıkama ücreti alıyoruz. Ama müşterilerimizden bu konuda talepler aldık. Hepimizin başına gelebilecek ani misafir gelmesi, hasta ziyaret kabul v.s. yada özellikle kış aylarında aman çocuğum betona basıp hasta olmasın diye arti 40 TL yi gözü görmeyen müşterilerimiz var. Bu şekilde olan müşterilerimizin halılarını fabrikaya gelir gelmez ( gündüz yada akşam) hemen yıkamaya alıyoruz. Daha sonra 2. Acil kurutma odasında ortalama 6 saatte kurutuyoruz. Yani aksam bile gelse halı sabah paketlemeye hazır hale geliyor. Sabah gündüz ekibimiz paketleyip servis elemanımızla gün içinde teslimatını yapıyoruz. Bunu bir nev’i Hastanelerin Acil Servisine benzetebiliriz. Unutmayın ZAMANIN bazen PARA dan daha kıymetli olduğu durumlar vardır. Bu durumda biz METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2020 at 6:00 am

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:44 am

  Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2020 at 9:30 pm

Metropol halı yıkama kesinlikle artı tek tercihim tşk ederim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:55 am

  Berna hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Ayşegül · 30 Aralık 2019 at 10:26 pm

Halılarımı güvenle verdiğim yer. Bana göre Başakşehir’in en iyi halı yıkama firması

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:49 am

  Ayşegül hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir