Yaşamın hızlı temposu ve güncel olaylar bizleri çabuk adapte etmeye zorluyor.İnsanoğlu sanırım doğası gereği ve yaşama içgüdüsü olarak her şeye çabuk alışıyor.Evet, gündemde asrın en büyük salgını pandemi hastalığı kabul edilen Korona (COVID-19) virüsü var.Yaşam standartlarımızı alt üst etti.Pek çok alışkanlıklarımıza da bir çeki-düzen verdi.Temizlik ve hijyene eskisine oranla daha çok önem vermeye başladık.Belki de psikolojik olarak abartı haline de getirdik kimbilir.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Temizlik olarak ilk önce kendi bedenimizi steril etmeye ve çevresel etkenlerden korumaya başladık.Ve tabi ki aile bireyleriyle birlikte. İkici aşama kıyafetlerimizi temiz tutmanın ötesinde Steril olmasına önem vermeye başladık.Bunun nasıl yapıldığı da medyada bol bol örnekleri var.Temizlik ve hijyen anlamında bir sonraki önceliğimiz ev ortamı (Halı, yorgan, nevresim, perdeler,yatak ve koltukların) temizlenmesi. Benim burada değineceğim konu Koltukların temizlenmesi/yıkanması.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Zamanla edindiğim tecrübeye dayanarak, genelde koltukların gerek kendimiz silerek, gerek bir yardımcımıza sildirerek yada uygun teknik ve gerekli malzemeler olmadan profesyonel olmayan makine ile temizlenmeye çalışılmasıdır.Bunun hem zahmetli hem de faydasız bir temizlik olduğunu her fırsatta dile getirdim müşterilerime.Evet koltuk silinince ilk önce temizlenmiş gibi görünüyor ama kir ve lekelerin büyük kısmı koltuğun iç kısmına geçmekte ve sonuç olarak bakteri, mayt ve mikrop yuvasına dönüşmektedir. (İyi haber, koltukta virüsün uzun zaman yaşayamaması).İşin görsel tarafına gelecek olursak, koltuk kuruma esnasında içerideki nem ve ıslaklığın yüzeye çıkmasıyla içeri ötelenen kirlerin de yüzeye çıkmasına yani kusmasına neden olur.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Koltukların Profesyonel Ekip ve Ekipmanlarla Temizlenmesi

Koltuklarımızı tertemiz,sağlıklı ve hijyen bir şekilde kullanmak için ilk önce yapmamamız geren şey, koltukları kesinlikle silmemeliyiz.Bunun yerine koltuklarımızı , işini profesyonel olarak yapan Koltuk Yıkama Firmalara yıkatmalıyız. Piyasa da bu işi sadece para kazanmak adına; işinde tecrübesiz, gerekli ekipman ve malzemeler kullanmayan firmalar!dan çok var. Ucuz fiyat politikası ile müşterileri mağdur ettiği duyumlarını çok duymaktayız.

Bizim Metropol Koltuk Yıkama Olarak Farkımız ne?

✅Kendisini mesleğine adamış, profesyonel eğitimler almış, işinde deneyimli, güler yüzlü, insan ilişkilerinde uzman personel.

✅Alman temizlik ekipman devi Karcher marka Profesyonel Koltuk Yıkama makinesi

✅Zararlı kimyasallar içermeyen, çevreyle dost Anti-bakteriyel temizlik ürünleri (LazerPromax) kullanıyoruz.

✅Yıkamanın her aşamasını ( süpürme, leke çalışması, fırçalama, derinlemesine tekrar-tekrar vakumlama ve durulama) titizlikle yapıyoruz.

✅%💯 Temizlik Garantisi.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama
Şimdi Ara

Halkalı-Atakent-Bosphoros Koltuk Yıkama Hizmeti İçin; Metropol Koltuk Yıkama olarak profesyonel  hizmet sunuyoruz. Şirketimiz; ücretsiz servis araçlarıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hijyeni evinize kadar getirip, çekyat, kanepe yatak ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Evde koltuk yıkama / yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi 0 212 486 22 42 / 0 532 212 68 57 numaralı telefonlarımızdan arayabilir, istediğiniz saate koltuk yıkama hizmetlerimizden yararlanabilmek için randevu alabilirsiniz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.