esenler-hali-yikama
esenler-hali-yikama

Esenler Metropol Halı Yıkama

Eskiden evlerde halı yıkama imkanı var iken günümüzde bu imkan ortadan kalkmıştır. Özellikle çalışan kadın sayısının artması ve apartmanlarda halı yıkama için yeterli imkanın olmaması halı yıkama firmaların tercih edilmesine neden olmuştur. Halı yıkama firmaları halılarınızı evinizde ya da kendi tesislerinde yıkayarak temizleme işi yaparlar. Halı yıkama firmalarında tercih genellikle tavsiye üzerinedir. Yada internetten Esenler en iyi halı yıkama firması diye aratarak gerek yorumlara gerek sayfadaki yazı ,resim ve videolara bakarak bir tercihte bulunursunuz. Esenler ilçesine hizmet veren Metropol Halı Yıkama Firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En İyi Halı Yıkama Firması Hangisidir?

Halı yıkatmak istiyor ve hangi firmayı tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu konuda karar vermek için aslında bazı yollar mevcut. Esenler Halı Yıkama Tavsiye için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

Halı yıkama firması tercihinde bulunabilmek için ilk akla gelen yöntem eş dost tavsiyesi. Özellikle bir yakınınız halı yıkattı ise onun tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Ev hanımları memnun kaldıkları hizmetleri yakınlarına tavsiye etmekten çekinmezler.

Halı yıkama firması tercihinde karar verirken internet yorumları da bir diğer seçenek. İnternette adı geçen halı yıkama firmasından hizmet alan diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak mantıklı bir karar verebilirsiniz. İnternet bu açıdan bulunmaz bir nimet. Her firma için internette yorum bulabilirsiniz. Var ise o firma hakkında şikayetleri de inceleyerek daha hızlı karar verebilirsiniz.

Halı yıkama firması ile ilgili bilgi alabilmek için tercih edilen bir diğer yöntem de firmanın kendisinden bilgi almak olabilir. Firmaya internet sitesi üzerinden ya da telefon numarası üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Esenlerde Tavsiye Edilen Halı Yıkama Firması

Esenler’de yaşıyor ve halı yıkatmak istiyorsanız sayısız firmanın hizmet verdiğini biliyor olmalısınız. Bu firmalar arasında karar verirken sürekli mutlu müşterileri tarafından tavsiye edilen firmamızı tercih edebilirsiniz. 14 seneyi aşkın bir süredir mutlu müşteriler oluşturan firmamız zararlı kimsallar içermeyen doğal şampuanlarla ile hijyenik temizlik yapmaktadır.

Esenlerde halı yıkama için tavsiye edilebilen ilk firmalardan olan Metropol Halı Yıkama firmamız son teknoloji ile donatılmış tesislerinde derinlemesine temizlik yaparak en temiz halıları sizlere teslim etmektedir. Uzman personellerimiz işinin hakkını vererek çalışmaktadır. Güvenle halılarınızı emanet edebileceğiniz Esenler halı yıkama firmamız hızlı servis hizmeti ve hızlı teslim süresi ile sizi bekletmeden halılarınızı yıkayıp teslim eder.

Metropol Halı Yıkama Esenler
Metropol Halı Yıkama Esenler

Esenler ilçesine hizmet veren Metropol Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine, dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır. Makine ve Akrilik halılar, El dokuma ve Nepal halıları, Viskon ve İpek halılar, Kilimler ve Patcwork halılar birbirlerinden ayrı bir şekilde yıkama işlemine tabii tutulur.

Eğer halılarınız her hangi bir yıpranma tahribat yok ise toz alma makinesine girer ve bütün toz ve pisliklerinden ayrılır.

Esenler Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan Metropol Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 firçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

 • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
 • ISO 14001 SERTİFİKASI
 • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Categories: Halı Yıkama

8 Comments

Asuman Gezgin · 5 Mart 2020 at 7:10 am

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:50 am

  Asuman hanım, Fabrikamızda 24 saat vardiyalı yıkama sistemi mevcuttur. Tam otomatik makinalarda yıkanıp kurutma odalarında kurutuyoruz.Halıların ortalama teslim süresi 3 gündür. 2 adet kurutma odamız var. Express yıkama (24 saatte) yıkama hizmeti talep ettiğinizde ilave olarak 40 TL Ödeme alıyoruz.Benim için 3 günde yeterli diyorsanız zaten normal yıkama ücreti alıyoruz. Ama müşterilerimizden bu konuda talepler aldık. Hepimizin başına gelebilecek ani misafir gelmesi, hasta ziyaret kabul v.s. yada özellikle kış aylarında aman çocuğum betona basıp hasta olmasın diye arti 40 TL yi gözü görmeyen müşterilerimiz var. Bu şekilde olan müşterilerimizin halılarını fabrikaya gelir gelmez ( gündüz yada akşam) hemen yıkamaya alıyoruz. Daha sonra 2. Acil kurutma odasında ortalama 6 saatte kurutuyoruz. Yani aksam bile gelse halı sabah paketlemeye hazır hale geliyor. Sabah gündüz ekibimiz paketleyip servis elemanımızla gün içinde teslimatını yapıyoruz. Bunu bir nev’i Hastanelerin Acil Servisine benzetebiliriz. Unutmayın ZAMANIN bazen PARA dan daha kıymetli olduğu durumlar vardır. Bu durumda biz METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2020 at 6:02 am

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:45 am

  Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2020 at 9:44 pm

koltuklarımı yıkattım halıları da verdim adamlar çok iyi bi hizmet veriyorlar gerçekten tşk etmek istiyorum 

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:55 am

  Berna hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Ayşegül · 31 Aralık 2019 at 2:10 pm

Çok kaliteli bir hizmet sundular halılarımda tertemizdi cok saygılı çalışanları var Tavsiye ederim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 at 7:49 am

  Ayşegül hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir