basaksehir-hali-yikama
basaksehir-hali-yikama

Özellikle ev içi dekorasyonlarda kullanılan ve yüzyıllardır vazgeçilmez olan halılarımız kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenip lekelenirler. Evde hanımlar temizlik yaparken silme gibi işlemler uygulasa da maalesef yeterli olmaz hatta leke ve kirleri daha da derine iterek zamanla tekrar yüzeye çıkmasına neden olur. Bu durum bütün hanımların canını sıksa da artık sizin yerine uğraşacak olan Metropol Halı Yıkama  firmasının Başakşehir şubesi  var. Bir telefon ile adresinize gelip kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı fabrikamızda el değmeden son teknolojiye sahip makinelerimiz ile yıkamaktayız. Bahar kapıları çaldığı şu günlerde sıkı bir temizlik yapmayı düşünüyorsanız işe halılarınızda başlayın, arayın bizi hemen gelelim temizliğiniz de size yardım edelim.


Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Başakşehir Halı Yıkama

Ev temizliği sırasında halıların temizliği insanlara büyük sorun çıkarmaktadır. Genelde halı yıkama yeri bulunmayan insanlar bu süreçte oldukça zorlanarak halılarını temizlemeye uğraşıyorlar. Yıkayamadıkları halıları temizlemek için silme yöntemine başvuran kadınlar hijyen konusunda yeterince başarılı olamıyorlar. Başakşehir halı yıkama firması olarak hanımlara bu konuda yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz halı yıkama hizmeti sayesinde halılar hem derinlemesine şekilde temizleniyor hem de evinizde su ve deterjan ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yıkadığımız halı çeşitleri oldukça farklıdır. Ev halılarında şagi halı, dokuma halı, el dokuması, makine halısı gibi birçok farklı çeşitte halıyı aynı özen ve titizlikle yıkıyoruz. Halı temizliğine önem veren ev hanımları için oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

En İyi Kalite Halı Solüsyonları

Halıları yıkarken kullandığımız deterjanların kaliteli olmasına önem veriyoruz. %100 doğal olan ve çevreye zararı dokunmayan solüsyonlar ile halılarda en iyi hijyeni sağlıyoruz. Özellikle insan sağlığını tehdit etmeyen temizleme ürünleri kullanıyor olmamız ev halkı için de büyük önem taşıyor. Başakşehir halı yıkama firmamızın çalışanları deterjan seçimlerinde büyük bir titizlik gösteriyorlar. Özellikle yıkama esnasında halıların rengini solduracak ya da tüylerinde yıpranma meydana getirecek türden temizleme ürünleri kullanılmamasına büyük önem veriyoruz. Halılarınız en iyi halı yıkama deterjanları ile yıkanır ve tüm yıkama işlemlerimiz makine yardımı ile yapılır. Teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerden faydalandığımız için halılar son derece hızlı, güvenilir ve hijyenik metotlarla yıkanmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Başakşehir
Metropol Halı Yıkama Başakşehir

Halı Yıkamada Profesyonel Çalışanlar

Personellerimiz halı yıkama konusunda yılların deneyimine sahip insanlardan oluşmaktadır. Halıları cinslerine, boyasına ve narinlik durumuna göre ne şekilde yıkaması gerektiğini bilen kişilerdir. Her halıyı ayrı bir özen ile temizlemektedirler. Başakşehir halı yıkama firmamız halılarınızı yıkamak için sizin belirlediğiniz tarihlerde hizmet veriyor. Bizleri arayarak halı yıkama işlemi için bir tarih belirliyorsunuz ve firmamız evinize kadar gelerek halıları bulunduğu yerden alıyor. Halılarınız yıkanıp kurutulduktan sonra da evinize yine ücretsiz servislerimiz ile bırakıyoruz. Halıların tesliminden önce mutlaka firma çalışanlarımız tarafından aranıyorsunuz ve böylece sizin evde olduğunuz tarihte halıları güvenli şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Şimdi Ara
Şimdi Ara

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

 • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
 • ISO 14001 SERTİFİKASI
 • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Kategoriler: Halı Yıkama

10 yorum

Nurcan Karahan · 28 Mart 2020 7:12 am tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:41 am tarihinde

  Nurcan hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Asuman Gezgin · 5 Mart 2020 6:56 am tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:41 am tarihinde

  Asuman hanım, Fabrikamızda 24 saat vardiyalı yıkama sistemi mevcuttur. Tam otomatik makinalarda yıkanıp kurutma odalarında kurutuyoruz.Halıların ortalama teslim süresi 3 gündür. 2 adet kurutma odamız var. Express yıkama (24 saatte) yıkama hizmeti talep ettiğinizde ilave olarak 40 TL Ödeme alıyoruz.Benim için 3 günde yeterli diyorsanız zaten normal yıkama ücreti alıyoruz. Ama müşterilerimizden bu konuda talepler aldık. Hepimizin başına gelebilecek ani misafir gelmesi, hasta ziyaret kabul v.s. yada özellikle kış aylarında aman çocuğum betona basıp hasta olmasın diye arti 40 TL yi gözü görmeyen müşterilerimiz var. Bu şekilde olan müşterilerimizin halılarını fabrikaya gelir gelmez ( gündüz yada akşam) hemen yıkamaya alıyoruz. Daha sonra 2. Acil kurutma odasında ortalama 6 saatte kurutuyoruz. Yani aksam bile gelse halı sabah paketlemeye hazır hale geliyor. Sabah gündüz ekibimiz paketleyip servis elemanımızla gün içinde teslimatını yapıyoruz. Bunu bir nev’i Hastanelerin Acil Servisine benzetebiliriz. Unutmayın ZAMANIN bazen PARA dan daha kıymetli olduğu durumlar vardır.Bu durumda biz METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2020 5:59 am tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:39 am tarihinde

  Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2020 9:22 pm tarihinde

Evimdeki bütün halıları yıkattım aralarında 3 tane ipek desenli halım vardı teslim aldığımda ipek desenlerin parıl parıl parladığını gördüm hizmet anlayışınız için teşekkürler çok memnun kaldım.

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:40 am tarihinde

  Berna hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Ayşegül · 30 Aralık 2019 10:22 pm tarihinde

Halılarımı güvenle verdiğim yer. Bana göre Başakşehir’in en iyi halı yıkama firması

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:40 am tarihinde

  Ayşegül hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.