bahcelievler-hali-yikama
bahcelievler-hali-yikama

Metropol Halı Yıkama Fabrikası; İstanbul’un ve Bahçelievler‘in En İyi Halı Yıkamacılarındandır. Halı yıkama hizmeti, tecrübe, kaliteli ekipman ve işini bilen personeller tarafından yapılmalıdır. Halı yıkamada kullanılacak malzemenin kalitesi, yıkama yapan personelin işin inceliklerini ve detaylarını bilmesi, kullanılan makinelerin son teknoloji olması, hizmet veren firmanın işe saygısı, müşterilerinden kazanacağı paradan çok sağlıklarına önem vermesi gerekmektedir.

Metropol Halı Yıkama Fabrikası;

2007 yılından beri bu sektörde hizmet verdiği için tecrübeli,

Kullandığı temizlik maddeleri ve ilaçları ile sağlığınıza önem veren, 

Yıkama, durulama ve kurutma yapan son teknoloji makineleri,

Güleryüzlü, işine saygılı, her şeyden önce sizin sağlığınızı düşünen ve işinde uzman personelleri ile;

Siz değerli halkımıza hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır.

Artık halılarınıza dökülen kahveler, gıda lekeleri ve aklınıza gelebilecek hiç bir leke problem değil !

Arayın; halılarınızı adresinizden teslim alıp, tertemiz ve hijyenik bir hale getirerek, Söz verdiğimiz tarihte teslim edelim!

Şimdi Ara
Şimdi Ara
Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Bahçelievler ilçesine hizmet veren Metropol Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine, dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır. Makine ve Akrilik halılar, El dokuma ve Nepal halıları, Viskon ve İpek halılar, Kilimler ve Patcwork halılar birbirlerinden ayrı bir şekilde yıkama işlemine tabii tutulur.

Eğer halılarınız her hangi bir yıpranma tahribat yok ise toz alma makinesine girer ve bütün toz ve pisliklerinden ayrılır.

Metropol Halı Yıkama Bahçelievler
Metropol Halı Yıkama Bahçelievler

Bahçelievler Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan Metropol Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun Avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Kategoriler: Halı Yıkama

5 yorum

Asuman Gezgin · 5 Mart 2020 6:58 am tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2020 6:01 am tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

    Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2020 7:45 am tarihinde

    Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2020 9:43 pm tarihinde

Yorum yapanlara tşk ederim yorumlara güvenerek aradım kesinle süper bi hizmet çok memnun kaldım bende yorum yazmak istedim tavsiye ederim .Teşekkürler Metropol halı yıkama

Ayşegül · 31 Aralık 2019 2:09 pm tarihinde

Çok kaliteli bir hizmet sundular halılarımda tertemizdi cok saygılı çalışanları var Tavsiye ederim

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.